Ortodonti

DENT ATAKÖY DİŞ POLİKLİNİĞİ

Çapraşık diş şikayetlerinizden kurtulmak, sağlıklı bir çene yapısı, doğal bir gülüş ve özgüven kazanmak istiyorsanız ortodonti ile tanışın!

Çocuklarda süt dişlerinin çıkmaya başladığı dönemlerden itibaren önleyici amaçlı, yetişkinlerde ise işlev kayıpları ve estetik kaygılara bağlı olarak uygulanan ortodonti tedavileriyle mükemmel bir gülüş ve sağlıklı diş yapısı artık hayal değil!

Her yaşta uygulanabilen ortodonti tedavisi dişlerinizi ideal dizilimine kavuşturacak, özgürce gülmenizi sağlayacak! Ortodonti uygulamalarımızla hemen tanışın…

Uzmanlar uyarıyor! Çapraşık dişler erken yaşta tedavi edilmediğinde çiğneme, konuşma ve solunum fonksiyonu kayıplarına neden olabiliyor!

Çocuk Ortodonti Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi sayesinde sağlıklı diş dizilimine sahip, özgürce gülmekten çekinmeyen, mutlu çocuklar!

Çocuk ortodonti tedavileri ile, çocukların süt dişleri çıkmaya başladığı andan itibaren gelecekte oluşabilecek ortodontik sorunların önüne geçebilir, diş gelişimine bağlı olarak meydana gelen estetik problemlerin büyük oranda engellenmesini sağlayabilirsiniz.

Yetişkin Ortodonti Tedavisi

Ortodonti tedavisi için hiçbir yaş geç değil! Dilediğiniz yaşta hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Yaşam standartlarınızı arttıracak, ağız ve diş dokularınızı sağlığına kavuşturacak ortodontik tedavi uygulamalarından üst yaş sınırı olmadan faydalanabilir, sağlıklı gülümsemenin ilk adımını atabilirsiniz.

Alanında uzman ortodonti doktoru kadromuzla görüşün ve hayatınızı değiştirmeye gülüşünüzden başlayın. Özgürce gülmenin tam sırası!

Önleyici Ortodonti Tedavisi

Çocuklarda önleyici ortodonti tedavisi ile gelecekte oluşabilecek diş sorunların önüne geçiliyor!

Önleyici ortodonti ile diş teli tedavisine gerek kalmadan dişlerin olması gereken estetik görüntüsüne kavuşmaları sağlanır. Diş hekiminizin gerçekleştireceği uygun tedavilerle siz çocuklarınızın diş sağlığı ve görüntüsüyle ilgili endişe duymazsınız, onlar da özgüvenli ve mutlu bireyler olarak yetişirler.

Ortodonti tedavisi alanında uzman, modern yöntemleri uygulayan ortodonti doktoru kadromuzla çocuklarının diş sağlığına önem veren ailelerin yanındayız.

Düzeltici Ortodonti Tedavisi

Çene ve yüz kemiklerine ait bozukluklar ve dişlerin düzensiz sıralanmasıyla oluşan kapanış sorunlarına elveda!

7 – 9 yaşlarından itibaren her yaşta yapılabilecek düzeltici ortodonti tedavisi ile ortodontik problemlerinizle vedalaşabilirsiniz. Tedavi sonrasında iyi bir çiğneme, konuşma ve solunum fonksiyonu kazanabilir, hayatınızı sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Sorununuzun tespiti için geç olmadan ortodonti uzmanımız ile görüşün, tedavilerinizi olun, özgüveninizi tazeleyin.

Sabit Ortodontik Tedavi

Klasik ama etkili ortodontik tedavi sayesinde kısa sürede ve güvenli bir şekilde çapraşıklık sorununuz tarihe karışacak!

Dayanıklı ancak bir o kadar da zarif sabit ortodonti uygulamalarla size özel bir tedavi sürecinin sonunda dişlerinizin ideal görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Geliştirilmiş diş teli teknolojisiyle braketlerin varlıklarını neredeyse unutacak ve hayatınıza eskisi gibi devam edeceksiniz.

Tedavi sürecinizi hemen başlatın, sosyal hayatınızı estetik kaygı taşımadan mutlu bir gülümsemeyle ve güvenle sürdürün.

Hareketli Ortodontik Tedavi

Kullanım kolaylığı ve her yaşta uygulanabilirliği ile hareketli ortodontik tedavi çapraşıklık sorununuzu konforlu bir şekilde çözüyor!

Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz plak uygulamaları olan hareketli ortodonti tedavisi sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakında! Doğru yaşta ve doğru şekilde kullanıldığında sizi ekonomik ve pratik şekilde sonuca ulaştırabilecek hareketli ortodonti tedavisine vakit kaybetmeden başlayın!

Çapraşık dişlerinizi sorun olmaktan çıkaran hareketli ortodontik tedavi ile sağlıklı bir gülüşe ve özgüvenli bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

    DOKTORA SORUN?

    Saç ekimi hakkında merak ettiğiniz soruları uzman doktorlarımız cevaplıyor.

    Whatsapp Hattı
    Whatsapp Hattı
    Whatsapp üzerinden randevu alabilirsiniz!