İmplant

DENT ATAKÖY DİŞ POLİKLİNİĞİ

Kısmi ya da tam diş eksiklikleriniz canınızı sıkmasın. İmplant tedavisi ile kaybettiğiniz dişlere yeniden kavuşacaksınız!

Doğal dişlere en yakın alternatif olarak adlandırılan implant diş yapımı ile kaybettiğiniz dişlerinizi geri kazanabilir, ağrısız ve acısız bir şekilde estetik ve fonksiyonel sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tam dişsizlik sorunlarına dahi çözüm olan implantlar ile doğal diş hissi yaşayabilirsiniz.

Eksik dişleriniz hayatınızı ve gülüşünüzü etkilemesin. Hemen implant tedavinizi yaptırın ve estetik kaygı taşımadan güvenle gülümseyin.

Tedavi sonrasında ağız hijyenine dikkat edilmemesi, alkol ve sigara kullanımı gibi etkenler implantın yerleşmesine engel olabileceği için implantın düşmesine neden olabilir.

Basit İmplant

Eksik dişleriniz yaşam kalitenizi bozuyor ve estetik kaygılara neden oluyorsa çözüm çok kolay: Basit İmplant Tedavisi!

Çene kemikleri içerisine yerleştirilen vidalarla gerçekleştirilen basit implant tedavisi, sağlıklı diş kayıplarının önüne geçmesi ve çene yapısı ile kemik dokusunu koruması bakımından tercih edilmektedir. Estetik olarak ideal bir yöntem olan basit implant yapımı ile dişleriniz çiğneme fonksiyonlarını da geri kazanacak.

Basit implant tedavisi ile kendi dişlerinize benzeyen, estetik görünüme sahip, dayanıklı ve doğal dişlere sahip olabilirsiniz.

Cerrahi İmplant

Eksik dişlerin fiziksel ve sosyal açıdan yarattığı sıkıntılar cerrahi implant tedavisi ile artık sorun olmaktan çıkıyor!

Cerrahi implant tedavisinde amaç eksik dişleri tamamlamak, eski estetik görünüm ve fonksiyonlarını geri kazandırmaktır. Siz de uzun yıllardır diş eksikliği sorunu yaşıyor ya da protezlerinizden rahatsız oluyorsanız cerrahi implant tedavisi tam size göre.

Kaybettiğiniz dişleriniz için üzülüyor, eskisi gibi sağlıklı olamayacaklarını düşünüyorsanız cerrahi implant diş yapımı güvenebileceğiniz en ideal çözüm!

    DOKTORA SORUN?

    Saç ekimi hakkında merak ettiğiniz soruları uzman doktorlarımız cevaplıyor.

    Whatsapp Hattı
    Whatsapp Hattı
    Whatsapp üzerinden randevu alabilirsiniz!