Diş Protezleri

DENT ATAKÖY DİŞ POLİKLİNİĞİ

Diş kayıpları artık kaderiniz değil! Kaybettiğiniz dişleri eski görünümüne kavuşturacak modern diş protezi uygulamalarından yararlanın!

Tekli ve çoklu diş restorasyonuna imkan veren, çiğneme ve konuşma fonksiyonlarınızı geri kazandıran, yıllarca aynı performansta kullanabileceğiniz diş protezleriniz ile kendinize olan güveniniz tazelenecek, aynalara daha mutlu bakacaksınız!

Estetik kaygıları ortadan kaldıran ve hastaların yaşam kalitesini yükselten protez diş tedavisinden yararlanmak için diş hekimlerimizle tanışın!

Protez diş tedavilerinde hastanın korkularını ve uygulama süresini en aza indirecek teknolojik yöntemler sayesinde kişiye özel hızlı ve güvenilir çözümler. Diş protezi uygulamasında ileri teknoloji!

Hareketli Diş Protezi

Kısmi ya da tam diş eksiklerinizi ve estetik kaygılarınızı gideren hareketli diş protezileri ile tanışın, özgüveniniz tazelensin!

Son derece doğal görünüme sahip, çıkarıp temizleyebileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz hareketli diş protezleri sayesinde kaybettiğiniz ağız sağlığınızı yeniden kazanabilirsiniz. Çürük ve diğer ağız sağlığı problemlerinize de protez diş tedavisiyle veda edebilirsiniz.

Son teknoloji yöntemler ve uzman diş hekimi kontrolünde gerçekleşecek protetik diş tedavisi ile gülüş sorunlarınızı geride bırakın…

Sabit Diş Protezi

Modern protez uygulamalarından olan sabit diş protezi ile siz de dişlerinizin işlevselliğini geri kazanın!

Kısmi ve tüm diş eksikliklerinde, aralıklı diş dizilimi olan vakalarda rahatlıkla uygulanan sabit protez diş sayesinde dişleriniz ağız yapınıza ve doğal diş formatınıza uygun tasarlanıyor. Size ise sağlıklı ve mutlu bir gülümseme kalıyor!

Alanında uzman protez diş hekimleriyle birlikte estetik kaygılarınızı kısa sürede giderecek sabit protetik diş tedavisine hemen başlayın!

İmplant Üstü Diş Protezi

Bakımı ve kullanımı kolay, doğal dişe en yakın alternatif olan implant üstü diş protezi ile kaybettiğiniz dişleri unutun!

Kemik dokusunun erimesini engelleyen, hiç dişi olmayan hastalara dahi uygulanan, yıllarca aynı performansta kullanılabilen implant üstü diş protezi sayesinde siz de hayalini kurduğunuz gülümsemeye kavuşabilir, tüm diş sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz!

Her yaşta ve kısa bir sürede uygulanabilen implant üstü protez diş için hekimlerimizle tanışın ve protetik diş tedavisi ile sağlıklı gülmeye hemen başlayın!

    DOKTORA SORUN?

    Saç ekimi hakkında merak ettiğiniz soruları uzman doktorlarımız cevaplıyor.

    Whatsapp Hattı
    Whatsapp Hattı
    Whatsapp üzerinden randevu alabilirsiniz!