Diş Eti Tedavileri (Peridontoloji)

DENT ATAKÖY DİŞ POLİKLİNİĞİ

Diş eti hastalıklarına karşı ileri teknolojik ve etkin tedavi yöntemleriyle ağız sağlığınızı yeniden kazanın, daha mutlu gülün!

Sadece gözle görülen değil, kemik dokularını da etkileyen diş eti iltihaplarında diş kayıplarını ve diş eti çekilmelerini engellemek için en kesin çözüm diş eti hastalıkları tedavisi! Kaybettiğiniz diş fonksiyonlarınıza ve diş yapınıza yeniden kavuşacaksınız!

Dişleriniz ve diş etleriniz zararlı dokulardan arınsın ve sağlıklı olsun istiyorsanız periodontoloji tedavisi ile tanışmanın tam sırası!

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de 20–40 yaş aralığında her 3 kişiden 1’i diş hassasiyetine sahip. Bunun nedeni ise doğru diş temizliği ve bakımı yapmamak! İleri yaşlarda ise bu oran daha fazla!

Diş Eti İltihapları

Diş eti iltihapları tedavisinde geliştirilmiş yöntemlerle sağlıksız diş eti görünümünden kurtulun, dişlerinizi kaybetmeyin.

Ağız kokusu, kırmızı ve şiş diş etleri, tat bozuklukları ya da sallanan dişleriniz sizi korkutuyor mu? Cevabınız evetse yapmanız gereken periodontoloji uzmanınızı aramak ve geç olmadan tedaviye başlamak. Unutmayın, güzel bir gülüş, güçlü bir imaj demektir.

Alanında uzman diş hekimleriyle birlikte sağlıklı ve güçlü diş etlerine kavuşmak artık çok kolay! Mutlu bir gülüşün anahtarı doğru tedavi!

Diş Taşı Temizliği

Dişlerin düzenli temizlenmemesi ile oluşan, çürüklerin ve diş eti iltihaplarının sorumlusu diş taşlarına veda edin!

Ağız ve diş sağlığını düşünen herkesin düzenli olarak yaptırması gereken diş taşı temizliği sayesinde ağız kokusu, kemik iltihapları, diş çekilmeleri ve çürükleri, ağız içi yaralar ve estetik görünüm şikayetlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Geliştirilmiş son teknoloji tedavi yöntemleri ve periodontoloji hekimi kontrolünde yapılacak diş taşı temizliği ile aynalara daha mutlu bakacaksınız!

Diş Eti Estetiği (Pembe Estetik)

Pembe estetik sayesinde diş etlerinizin aşırı görünümünden kurtulacak, özgürce gülümseyebileceksiniz!

Gülerken ya da konuşurken fazlaca gözüken diş etlerinizin sosyal ve mesleki hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Konforlu ve güvenli diş eti estetiği ile pratik ve ayrıcalıklı çözüm alın. Estetik görünüm kaygılarınızı ortadan kaldırırken sağlıklı diş yapısına sahip olun.

Daha özgür gülmenizi sağlayacak, ağız sağlığınızı da geri kazandıracak diş eti tedavisi için hemen hekiminize ulaşın!

Diş Eti Çekilmesi

Diş eti iltihapları ve diş taşlarının neden olduğu diş et çekilmesi sorunundan etkili tedavi yöntemleriyle kısa sürede kurtulun!

Tedavi edilmediği taktirde bağışıklık sistemini zayıflatan ve enfeksiyonla mücadeleyi zorlaştıran diş eti çekilmelerinin mutlaka tedavi edilmesi gerek! Diş kayıplarının önüne geçecek ve hassasiyeti ortadan kaldıracak diş eti hastalıkları tedavisi sayesinde güvenle gülümseyeceksiniz.

Dişlerinizi eski sağlıklı görünümüne kavuşturacak, kanama ve iltihap şikayetlerinizi ortadan kaldıracak tedaviler için hemen hekiminize ulaşın!

Ağız Kokusu

Ağız kokusu yüzünden psikososyal stres ve özgüven problemleriniz mi var? Doğru tedavi sayesinde bu sorundan kurtulabilirsiniz!

Diş ve ağız hijyeninizi yeniden kazanmanızı sağlayacak, diş çürüklerinin ve hastalıklarının erken teşhisine imkan verecek, sosyal ve mesleki hayatınızdaki sorunları ortadan kaldıracak ağız kokusu tedavisi ile artık gülmekten çekinmeyeceksiniz!

Uluslararası diş eti hastalığı tedaviler, uzman diş hekimlerimiz ve size özel yaklaşımlarla sağlığınıza kavuşacaksınız. Hemen kliniğimize uğrayın!

    DOKTORA SORUN?

    Saç ekimi hakkında merak ettiğiniz soruları uzman doktorlarımız cevaplıyor.

    Whatsapp Hattı
    Whatsapp Hattı
    Whatsapp üzerinden randevu alabilirsiniz!