Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)

DENT ATAKÖY DİŞ POLİKLİNİĞİ

Çocuklarınızın süt ve daimi dişlerinin sağlıklı şekilde korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin oluşturduğu sorunların giderilmesini, çene ve diş problemlerinin önüne geçilmesini istiyorsanız Dent Ataköy çocuk diş doktoru ekibimizle hemen tanışın.

Uzman pedodontist gözetiminde doğru diş fırçalama alışkanlıklarının da kazandırıldığı çocuk diş hekimliği tedavileriyle çocuklarınıza güzel bir gülüş armağan edin…

Türkiye’de her üç kişiden biri günde bir kere bile dişlerini fırçalamıyor! Diş fırçalama alışkanlığını küçük yaşlarda kazandırmak için mutlaka uzman diş hekimlerinin aileleri yönlendirmesi şart!

Biberon Çürüğü

Gece uyumadan hemen önce ve uyku sırasında biberonla içilen süt, bebeğin dişlerinde biberon çürüğüne neden oluyor!

Biberon çürüğünün bebeğinizin süt dişlerinin yapısını bozmasını, dişlerde büyük madde kayıplarının meydana gelmesini, ağız sağlığının yanı sıra çocuğunuzun konuşmasında ve estetik görünümünde de problem oluşmasını istemiyorsanız tedaviyi ihmal etmeyin!

Çocuk diş hekimliği alanında uzman pedodontist kadromuzla birlikte çocuğunuzun ağız sağlığını koruyun, geleceğe mutlu bakmasını sağlayın!

Diş Çürükleri Restorasyonu

Çocuklarınızın diş kayıpları artık sorun değil! Diş çürüğü restorasyonu sayesinde doğal dişlerine sahip olabilirler!

Dolgu uygulamaları ve ampütasyon gibi yöntemler sayesinde çocuklarınız diş kayıpları yaşamak zorunda değil! Yapmanız gereken diş çürüklerini erken fark etmek ve Dent Ataköy çocuk diş doktoru ile iletişime geçmek. Geç olmadan yapılan çocuk diş tedavisi daha başarılı oluyor!

Alanında uzman pedodontistlerle birlikte sağlıklı ve güçlü diş etlerine kavuşmak artık çok kolay! Mutlu bir gülüşün anahtarı doğru tedavi!

Diş Enfeksiyonları

Diş apsesi ve diş eti iltihabı tedavi edilmezse çocuklarda ciddi hayati tehlikeye yol açıyor! Anne ve babalar dikkat!

Çocuklarda diş enfeksiyonlarını önleyecek, diş çürüklerinin ortadan kaldırılmasını ve ağız sağlığının oluşturulmasını sağlayacak çocuk diş tedavisi yöntemleri deneyimli diş hekimlerimiz tarafından sizlere sunuluyor.

Çocuklarınızın süt dişlerini korumak ve gelecek dişlerinin sorunsuz şekilde büyümesine imkan vermek için pedodonti uzmanlarımıza hemen ulaşın.

Diş Travmaları

Çocukların yaklaşık 1/3’ünde görülen diş travmaları erken müdahalede kayıpsız şekilde tedavi edilebilir!

Oyun oynarken, yürüme ve okul çağı döneminde karşılaşılan diş travmalarına zamanında müdahale edilmezse dişlerde kalıcı hasarlar oluşabiliyor. Doğru tedavi ve uzman hekimler sayesinde çocuklarınızın diş sağlığı korunuyor, korkmayın!

Gelecekte çocuklarınızın diş sorunları ile karşılaşmasını önleyen, özgürce gülmelerini sağlayan çocuk diş hekimliği uygulamaları için hemen pedodontistlerimizle tanışın!

    DOKTORA SORUN?

    Saç ekimi hakkında merak ettiğiniz soruları uzman doktorlarımız cevaplıyor.

    Whatsapp Hattı
    Whatsapp Hattı
    Whatsapp üzerinden randevu alabilirsiniz!